Ilgametė patirtis


Profesionalų komanda


Inovatyvūs sprendimai

TEC Industry specialistai paslaugas galės teikti ir kultūros paveldo vietovėje

Projektavimu ir projekto vykdymo priežiūra užsiimančios įmonės TEC Industry specialistai atnaujino savo atestatus. Naujieji ypatingojo statinio projekto vadovo, projekto vykdymo priežiūros vadovo, projekto dalies vadovo ir vykdymo priežiūros vadovo bei specialiųjų statybos darbų techninės priežiūros vadovo atestatai suteikia teisę dirbti energetikos, gamybos ir pramonės paskirties pastatuose, inžineriniuose tinkluose ir kituose statiniuose net ir kultūros paveldo vietovėje.

„Pramonės ir energetikos sektoriuje dirbame nuo 2000 metų, nuolat stebime rinką, bendradarbiaujame su klientais ir partneriais, tad matome didėjantį poreikį paslaugas teikti ir su kultūros paveldu susijusiose vietose. Nuo šiol mūsų komanda pasiruošusi dirbti kultūros paveldo teritorijose ir jų apsaugos zonose“, – sako TEC Industry generalinis direktorius Visvaldas Šavelskis.

Pagal Statybos specialistų kvalifikacijos atestatų registrą, Lietuvoje išduota 6 tūkst. kvalifikacinių atestatų projektuotojams, ir tik 10 proc. jų suteikia teisę statinius projektuoti kultūros paveldo teritorijoje.

UAB TEC Industry vienija 40 atestuotų specialistų komandą. Bendrovė projektavimo ir projekto vykdymo priežiūros bei konsultavimo darbus atlieka visoje Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse, rytų ir vakarų Europoje bei NVS šalyse. Bendrovės paslaugomis naudojasi tokios įmonės, kaip „Axis Industries“ įmonių grupė, „Klaipėdos Nafta“, „ORLEN“ Lietuva, „Vilniaus baldai“, „Nordic Sugar“, „Termolink“, didžiosios Baltijos šalių elektros, šilumos tiekimo ir gamybos įmonės, Baltijos šalių nepriklausomi elektros ir šilumos gamintojai.

Mus rasite:

Pramonės pr. 6, LT-51267
Kaunas, Lietuva
Tel. (8-37) 309613, faks. (8-37) 309614
Darbo laikas I-V 8.00-17.00
www.tecindustry.lt
industry@tec.lt

Mus rasite:

Pramonės pr. 6, LT-51267
Kaunas, Lietuva
Tel. (8-37) 309613, faks. (8-37) 309614
Darbo laikas I-V 8.00-17.00
www.tecindustry.lt
industry@tec.lt

Menu